.

.

12 Снопови Лажни Цвеќиња Вештачки Лаванда Faux Пластични Виолетови Цвеќиња за Дома Свадба Кујна Градина Патио Window Box Office Табела Centerpieces Затворен Надворешен Декор (Сива

12 Снопови Лажни Цвеќиња Вештачки Лаванда Faux Пластични Виолетови Цвеќиња за Дома Свадба Кујна Градина Патио Window

DEN 287.76
Достапност
Залиха

Заличи на Вашиот Живот - 12 снопови на lifelike пурпурна лажни лаванда цвеќиња донесе бујна убавината на природата во вашиот живот, создавање на пријатна амбиент, без било на одржување или хаос.Одмор на вашето расположение и се прашувам.Премиум Qality & Реални Изглед - Вештачки лаванда е направен од еко-пријателски пластика, ув отпорни и никогаш да не исчезнат, пореален изглед.Лажни лаванда цвеќиња снопови секој има 5 цветните гранки, околу 9.65 инчи во должина, вкупно високи околу 14.57 инчен во висина.Доаѓа во 12 снопови вештачки лаванда вкупно.Повеќенаменски Украси Вештачки цвеќиња - Вештачки лаванда е совршена, како свадба букет, home office ѕид полица декорација, партија резерви табела centerpieces аранжман и фестивал оркестарот. "Фабриката" овие ув отпорни lifelike лаванда цвеќиња на пред тремот, двор, двор, градина, тераса, прозорец sill, затворен отворено..Лажни цвеќиња можат да живеат насекаде и не е потребна заштита или хранење, никогаш нема да згаснат и нема да ќе!.Останете Свежи Во вечни времиња - Вештачки цвеќиња лаванда го задржува пролет годината, изгледа свежо година по година, нема да падне и никогаш не ќе, совршен за секоја уредување проект или оркестарот стил.Уживајте во долготрајната убавината на lifelike лажни цвеќе без да се грижите за сончева светлина, наводнување, градинарски или други одржување.Без ризик Гарантира - купувањето е целосно заштитени кога цел денес.Ако не сте задоволни со свадба дома декор лажни цвеќиња, ние сме секогаш на интернет за 24 часа. - Направен од врвен квалитет пластика. - ув Отпорни, водоотпорен и издржливи. - Додадете елеганција и виталност до вашиот дом. - Стави вештачки лаванда во вазна, ги организира во рустикален стомна за француски farmhouse оркестарот, или пак во виси гарланд за отворено патио и насекаде каде што сакате. - Нема потреба да се грижите за сончева светлина, наводнување, градинарски или други одржување.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа