.

.

Премиум Свежи Билка Чувар и Билка Складирање Сад, Свежи Билка Чувар Еко Билка Pod за Најсвеж Произведуваат Задржи, Свежи Чаша Зеленчук Зачувување Шише Кујна Складир?

Премиум Свежи Билка Чувар и Билка Складирање Сад, Свежи Билка Чувар Еко Билка Pod за Најсвеж Произведуваат Задржи,

DEN 658.80
Достапност
Залиха

♚ Ова е ванила свежина кригла дека е многу добар за одржување на deliciousness на свежо ванила и влага не е лесно да се изгуби. ♚ Помага да се задржи влагата, на оддалеченост од фармата произведе за да се намали spoilage. ♚ Тоа е изработен од ABS и е издржлив и безбедно да се користи. ♚ Тоа е со добра водоотпорен интегритет за да се задржи добра квалитетна храна. ♚ Ние измислил билка вкус за да се зголеми животниот век на вашите вкусни билки и зеленчук и чувајте ги свежи и хрупкави. ✔✔✔ОПИС : Материјал : ABSSize : 6.5 * 24.5 cm The пакување вклучува : 1 * ванила првенство.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа