.

.

BadAss Базен Снабдување О-Прстен Обнова Поправка Комплет за Pentair SuperFlo, SuperFlo VS, SuperMax Пумпа

BadAss Базен Снабдување О-Прстен Обнова Поправка Комплет за Pentair SuperFlo, SuperFlo VS, SuperMax Пумпа

DEN 454.80
Достапност
Залиха

Ако би сакал да добие делови на фотографијата, цел од Bad Ass Базен Снабдување.Diffuser Quad Прстен 355030. Капак О-Прстен 357255, Печат Заградата О-Прстен 355619. Пумпа Унија O-Прстени (2) 6020018, и Мозоци Plug O-Прстени (2) 192115. НИ Печат PS-200 Вратило Печат, O-Ring Смазка и Насоки.Ова е КОМПЛЕТЕН О-Прстен Обнова на Полнење, нашите полнење има сите О-Прстени и Дихтунзи кои се инсталирани во вашиот пумпа.Сите О-Прстени и Дихтунзи се со висок квалитет замена на резервни делови.Пакет од О-Прстен Смазка е вклучена.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа