.

.

2021 H onda Ridgeline GPS Навигација со Екран Заштитник Foils Центар Touch Дисплеј Анти Нула Голема Јасност Јасно HD Калено Стакло со Заштитен Филм Додатоци

2021 H onda Ridgeline GPS Навигација со Екран Заштитник Foils Центар Touch Дисплеј Анти Нула Голема Јасност Јасно

DEN 323.76
Достапност
Залиха

????ЛАСЕРСКИ СЕЧЕ ЗА ПРЕЦИЗНО ОДГОВАРА : Специјално дизајнирани за 2021 H onda Ridgeline, нема потреба да се намали на рабовите, компатибилен за 2021 H onda Ridgeline автомобил GPS навигација на екранот. ????OLEOPHOBIC СЛОЈ, ЧУВСТВИТЕЛНИ на ДОПИР : Со oleophobic слој, тоа може ефективно го блокира маснотии, вода и пот.Чувствителни на допир, многу свиленкаста. ????ЈАСНИ И ЈАСНО Е : Користете 0.26 mm high-definition транспарентен калено стакло, нема да влијае на бојата, иконата за големина на екранот на допир и можностите на вашиот GPS екранот, прекрасно се врати на вашите светла екран. ????НОСАТ-ОТПОРНИ, ОТПОРНО на ГРЕБЕЊЕ& АНТИ-да се ЗАГРОЗИ : Загрози-доказ мембрана обезбедува стакло држи заедно, дури и ако сериозно скршени. ????АВТОМАТСКО АДСОРПЦИЈА : Усогласување на позиција, со калено стакло екран заштитник автоматски ќе adsorb, само допир со вашиот прст за да инсталирате успешно, кој што инсталацијата полесно.Компатибилен за : 2021 H onda Ridgeline Автомобил GPS Навигација на Екранот на Допир Заштитна Film Why Дали Вие имате Потреба Од Навигација со Автомобил Екран Заштитник?✔ Заштита на вашиот екран од гребење, експлозија и остатоци.✔ Брани вашиот екран од нафта или други валкани работи, да ги задржи вашиот екран сосема нов.✔ Намалување на екранот сјајот, осигурајте се дека вашиот возење безбедност, и да се намали вашиот окото замор.Она Што Ја Прави Заштитник Филм Толку Посебен?1. Ултра-тенки, дебелината нема да влијае на чувството на допир, мазна и подобро чувство на допир.2. HD транспарентен максимална наплата на боја, за да се донесе јасна и точно навигација корисничко искуство, висока дефиниција.3. Подобар квалитет, со користење на калено стакло материјал поголема од пазарот на квалитетот, повеќе анти-нула перформанси и издржливи.4. Едноставен за инсталација и отстранување, усогласување на позиција, со калено стакло екран заштитник автоматски ќе adsorb.Ако не сакате да го користите овој филм, само солза го внимателно.Кој GPS Navi Екранот Одговара за Екранот На Допир Заштитник?2021 H onda Ridgeline навигација на екранот (Специјализирани за Оригинални Навигација со Екран Заштитник/ Автомобил GPS Систем Екран Заштитник/ Навигација со Екран на Допир за Заштитник/ екран на Допир Панел Екран Заштитник/ LCD Екран Заштитник)Пакет се Вклучени : 1 X Калено Стакло Екран Protector1 X Инсталација Помошни Алатки (Мокра Избрише*1, Микро Влакна Текстил*1, Прашина Отстранување Налепница*1, Вшмукување Чаша*1)1 X Инсталација Guide Notice : 1. Пред да се направи со цел, да бидете сигурни дека вашиот екран е 2021 H onda Ridgeline.2. Кога инсталирате или било какви проблеми наидувате на, ве молиме контактирајте со продавачот, како е можно поскоро.Продавачот ќе ви даде најдоброто решение и услугата во рок од 24 часа.3. Постојат многу други додатоци за 2021 H onda Ridgeline во нашата продавница.Ако сте заинтересирани во ова или не може да се најде производ, ве молиме контактирајте со продавачот за да се добијат линк.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа