.

.

ЛЕГО Марвел Чувари' Брод 76193 Простор Воен Зграда за Полнење; 6 Minifigures Вклучуваат Ѕвезда-Господ и Тор; Нов 2021 (1,901 Парчиња)

ЛЕГО Марвел Чувари' Брод 76193 Простор Воен Зграда за Полнење; 6 Minifigures Вклучуваат Ѕвезда-Господ и Тор; Нов

DEN 1678.80
Достапност
Залиха

Занесе дете страст за Чувари на нашата Галаксија и Марвел Одмаздници филмови со неверојатен ЛЕГО Марвел Чувари' Брод (76193).Вклучува Ѕвезда-Господ, Groot, Ракета, Mantis, Тор и Chitauri воин ЛЕГО minifigures, плус кул оружје и додатоци.Транспорт деца во универзумот на креативни авантури со овој наградува модел-изработка на проект.И, кога акцијата ќе престане, тоа изгледа зачудувачки прикажани на својата rotatable застане.Оваа стенд-надвор, да градат и екранот piecefor децата го прави одличен роденденски подарок, празник присутни или лични лекување за секој модел-изработка ентузијаст или фан на Марвел Универзумот на возраст од 14 години и нагоре.Бродот (вклучувајќи стојат) мерки за над 9. (25 cm) висока, во 14. (36 см) долго и 23 во. (59 cm) широк и се залага безбедно на здрав, rotatable база.ЛЕГО Марвел Чувари' Брод (76193) е совршен за секој на возраст од 14 и до кој е сериозен за Марвел Одмаздници филмови, или само сака одлуки кул модели.Фановите можат да се рекреираат на автентични детали и одличен стил на една од најпознатите исконски вселенски бродови од Марвел Одмаздници филмови.Отворањето кабина има простор за сите исконски ЛЕГО Марвел minifigures вклучени во собата : Star-Господ, Groot, Ракета, Mantis, Тор и Chitauri воин.Забава карактеристики вклучуваат оружје продавница, компјутер и место за херои да се ужинка на кафе и крофни.На rotatable стојат им овозможува на вселенски брод да се позиционира за динамичен екранот и бескрајни креативни авантури.И, кога акцијата ќе престане, тоа изгледа supercool на екранот во секое дете соба.Марвел Одмаздници градежни колекции нека деца доживеете сцени од нивните омилени Чудо филмови и ќе отвори возбудливоста на универзумот на креативни супер-херој улога игра.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа