.

.

Gejoy 2 Парчиња се Зголеми Џемпер Shawl Клипови Јакна Фустани Клип Цвеќиња Јака Клип со Синџир за Жени, Девојки (Стил Сет 2)

Gejoy 2 Парчиња се Зголеми Џемпер Shawl Клипови Јакна Фустани Клип Цвеќиња Јака Клип со Синџир за Жени, Девојки

DEN 263.76
Достапност
Залиха

Гроздобер изглед џемпер shawl клип : еден е боја на слонова коска цвеќиња се начичкана со блескава rhinestones, и да сте поврзани со нежен тон сребро синџир, а другата е џемпер shawl клип дизајниран во цветаат се зголеми со 1 парче синџир, двете од нив се домот и нежна.Практично да се применуваат : алигатор клип дизајн со мал sawtooth ви овозможува отворен тоа лесно и клип на вашиот крпа, без оштетување на платно, карактеристики добра потпора.Корисни прибор за облека : овие јакна јака клипови се погодни за џемпери, јака, shawls, јакни и повеќе, не само за одржување на платно уредни, но исто така и за декорација цел.Користите за долго време : клипови се направени на квалитетот цинк легура, има исклучителна процесот на производство го прави тоа трајни и здрав.Пакет детали : 1 парче зголеми џемпер shawl клип, и 1 парче на слонова коска цвеќиња јака клип.Гроздобер изглед џемпер shawl клип : Еден е боја на слонова коска цвеќиња се начичкана со блескава rhinestones, и да сте поврзани со нежен тон сребро синџир, а другата е џемпер shawl клип дизајниран во цветаат се зголеми со 1 парче синџир, двете од нив се домот и нежна.Практично да се применуваат : Алигатор клип дизајн со мал sawtooth или pin дизајниран клип ви овозможува отворен тоа лесно и клип на вашиот крпа, без оштетување на платно, карактеристики добра потпора.Корисни прибор за облека : Овие јакна јака клипови се погодни за џемпери, јака, shawls, јакни и повеќе, не само за одржување на платно уредни, но исто така и за декорација цел.Карактеристики : Материјал : цинк легура Пакетот вклучува : 1 x Зголеми џемпер shawl клип 1 x слонова коска цвеќиња јака клип Забелешка : ве Молиме овозможи мала големина грешки поради прирачник за мерење.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа