.

.

Brahmi Ghee (Билни ghee) од Vadik Билки | Премиум потенција билка на природен, свежо ghee база ~ Направени во САД секоја недела

Brahmi Ghee (Билни ghee) од Vadik Билки | Премиум потенција билка на природен, свежо ghee база ~ Направени во САД

DEN 599.76
Достапност
Залиха

Земајќи билки во Ghee помага да се вари на билки подобро.Направен во САД на неделна основа!.Премиум квалитет за свежа Ghee се користи.Билки потентен увезени директно од изворот.Одлична билка за ментална јасност и релаксација.Herbalized Ghee се одличен начин на полагање на билки како Ghee храни дигестивниот тракт и им овозможува на билка да се вари и се апсорбираат подобро во телото, како во однос на преземање на суровини прав или капсули.Спакувани во стаклена тегла (7 мл).

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа