.

.

Оди на Пена 6 Висина x 24 Ширина x 72 Должина 44ILD (Фирма) Текстил Перница

Оди на Пена 6 Висина x 24 Ширина x 72 Должина 44ILD (Фирма) Текстил Перница

DEN 2001.60
Достапност
Залиха

Направен во САД.Ќе трае 7 до 10 години ( во Зависност од употребата ).Густина : 1.8 , 44lb компресија.Идеален за овална и круг покер маси, мебел перници, брод перници, автомобил перници и сите други домашни и комерцијални тапацир апликации.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа