.

.

Awowee Кафе Кригла Matrioshka Традиционалните Руски Гнездење Кукла Цвет Поп Моделот На Рамен 11 Оз Керамичка Чаша Чај Чаши Најдобар Подарок Или Сувенир За Семејство, Пријат

Awowee Кафе Кригла Matrioshka Традиционалните Руски Гнездење Кукла Цвет Поп Моделот На Рамен 11 Оз Керамичка Чаша

DEN 406.80
Достапност
Залиха

Големина : 11 унца кафе кригла C-облик рачка, удобно да се одржи.Направени од високо квалитетна керамика,сите дизајни се доведе слободни.Миење : тоа е дом и ресторан употреба, машина за миење на садови и микробранова безбедно.Совршен подарок за пријателите, семејството, колеги, и за себе, тоа може да трае многу години и годишнини.Ова кафе кригла е совршен начин да уживате во вашиот кафе, чај, коко, топло чоколадо.Боја : Боја 12.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа