.

.

Danco 80674 Индекс Копчиња за Гербер, Акрилик, Пакување од 1, Бела

Danco 80674 Индекс Копчиња за Гербер, Акрилик, Пакување од 1, Бела

DEN 108.72
Достапност
Залиха

Акрилик изградба обезбедува трајност.Со цел да се вклопи Гербер тапа рачки.Топло-Ладно, Diverter Индекс На Копчиња. 1-1/16" дијаметар.Snap-in дизајн.Лесна инсталација.Опис на производот " Замена на извадените, скршени или валкани славина се справи со копчиња со Danco Индекс Копчиња за Гербер Чешми.Овие копчиња се изградени од јасно акрилик материјал кој ќе издржи rigors на секојдневна употреба.Тие поседуваат snap-in дизајн за лесна инсталација.Од Производителот Danco е еден од најголемите водовод поправка, замена и реконструирам добавувачи во дом индустрија.Ние сме во голема мера, фокусиран на јакнење го Направите Тоа Сами, на потрошувачите со прифатлива водовод производи и решенија кои создаваат нови и освежување décors за бањи и кујни.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа