.

.

Danco Лесно Snap-In, од не ' Рѓосувачки Челик Славина се Справи со Индекс Копчето за Полнење за Глечерот Залив, Chrome & Бранеа Никел, 4-Pack (13025)

Danco Лесно Snap-In, од не ' Рѓосувачки Челик Славина се Справи со Индекс Копчето за Полнење за Глечерот Залив,

DEN 183.12
Достапност
Залиха

Овој производ направени од издржлив нерѓосувачки челик била изградена за лесно snap-in за инсталација.За корисникот леснотија, индексот копчиња помогне во идентификацијата на топли и ладни рачки.Овој производ вклучува 4 копчиња : (2) хром и (2) бранеа никел.Ова е дизајниран за употреба со Глечерот Bay чешми.Ова го прави лесно да се замени недостасува, скршени или валкани славина се справи со опции.Опис на производот Овие Danco Индекс Копчиња за Глечерот Bay Чешми направете го тоа лесно да го замени недостасува, скршени или валкани славина се справи со копчиња.Овие копчиња се изработени од нерѓосувачки челик материјал кој е издржлив доволно да издржи rigors на секојдневна употреба.Тие поседуваат snap-in дизајн за лесна инсталација и да дојде во двете хром и брусен никел.Од Производителот Danco е еден од најголемите водовод поправка, замена и реконструирам добавувачи во дом индустрија.Ние сме во голема мера, фокусиран на јакнење го Направите Тоа Сами, на потрошувачите со прифатлива водовод производи и решенија кои создаваат нови и освежување décors за бањи и кујни.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа