.

.

Cuisinart CMW-100 1-Кубни Нога Нерѓосувачки Челик Микробранова Печка

Cuisinart CMW-100 1-Кубни Нога Нерѓосувачки Челик Микробранова Печка

DEN 4798.80
Достапност
Залиха

1000-вати нерѓосувачки челик микробранова печка со 1-кубни нога внатрешни работи.Touchpad контроли со LCD; 25 preprogrammed settings; 10 енергетски нивоа. 8 мемории со служи на големината на опции; 2-фаза готвење операција. 2 одмрзне функции; 12-инчен стакло плочата; инструкции и рецепти вклучени.Производ Изградена на Северна Америка Електрични Стандарди Тежина : 33.5 фунти; Димензии : 20.50" x 15.25" x 12.80".Стилски хром се справи, Ограничен 3-годишна гаранција, BPA Free.Големина : 1-Кубни Нога нерѓосувачки челик внатрешни работи и 25 preprogrammed settings стави оваа микробранова печка во класа, сите на свој!Nonporous нерѓосувачки челик нема да ги апсорбира наредби, влага или остатоците од храна, и preprogrammed еден допир контроли гаранција дека сè од загревањето кафе, да одмрзнување cutlets, за готвење риба или правење хрупкави сланина ќе се направи во право и гужва слободни.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа