.

.

Dorman 905-512 Волан Вратило Имајќи за Изберете Модели

Dorman 905-512 Волан Вратило Имајќи за Изберете Модели

DEN 580.56
Достапност
Залиха

Пластична конструкција за долготрајна издржливост.Замена елиминира тропа и мелење на бучава.Директна замена за соодветна одговара.Возилото се обиде на тестирање е извршено на овој дел за да се обезбеди непроблематична перформанси.Осигурете се вклопуваат – за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот точната возило, внесете ја вашата направи, модел и да се намали нивото во Гаража.Боја : Црна.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа