.

.

Образовни Увид различно обоени Мали букви AlphaMagnets, Поставување на 42 Мали Магнетни Писма, Магнетни Азбука, Возраст 3+

Образовни Увид различно обоени Мали букви AlphaMagnets, Поставување на 42 Мали Магнетни Писма, Магнетни Азбука,

DEN 263.76
Достапност
Залиха

Мали магнетни азбука букви и интерпункциски знаци. 42 шарени парчиња.Секоја буква мерки 1-1/2 инчи висок.Бои вклучуваат црвена, сина, жолта, портокалова, зелена, и магента.Одлично за писмо признавање.Стил : Мали Букви.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа