.

.

TOPLIGHT Премиум Калено Стакло Екран Заштитник, Додатоци за 2019 2020 2021 2022 Dodge Рам 1500 TRX 2500 3500 12 Инчен/9H/Анти-Нула/Анти-Отсјај/Анти-Отпечатоци/Експлозија-доказ (Мат)

TOPLIGHT Премиум Калено Стакло Екран Заштитник, Додатоци за 2019 2020 2021 2022 Dodge Рам 1500 TRX 2500 3500 12

DEN 551.76
Достапност
Залиха

〖Се вклопуваат Совршено〗 : Премиум Увезени Стакло Материјал со напредни нанотехношка, посебно дизајниран за 2019 2020 2021 Dodge Рам 1500 2500 3500 ,за да ги собере оригиналните уред екран.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Мат Antiglare може да ја прикаже јасност. 〖Мат Екран〗 : Прикажување на екранот странично нема да се рефлектираат светлина, поголем екран читливост,така што нема да биде проблематичен со отсјај во секојдневно возење, така што се намалува веројатноста од несреќи. 〖Отпечаток Отпорни〗 : Smudges, отпечатоци од прсти, и остатоци повеќе нема да предизвика несакани одвлекување на вниманието.Покрај тоа што е во можност да се задржи вашиот екран почиста за подолго durations, ние обезбеди преголеми микрофибер крпа за чистење што го прави освежување на вашиот екран бриз. 〖Супер Заштита〗 : 9 H цврстина, ова стакло маска може да се задржи во допир функција на GPS навигатор, додека обезбедување на подобар допир чувство и нула отпорност, отпорност, нафта и отпечатоци отпор. 〖Она Што Ќе Добиете За〗 : 1 X Калено Стакло Екран Заштитник, 1 X Инсталација Помошни Алатки(Прашина Отстранување Налепници*1,Влажни Избрише*1,Микро-Влакна Ткаенина За Чистење*1).

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа