.

.

Cryptocurrency Рударство PDU Мерењата 208/240V 30A, L6-30P Приклучок, 8 C13 Места, 6ft Мозок, Заштита од Преоптоварување, 7.2 kw

Cryptocurrency Рударство PDU Мерењата 208/240V 30A, L6-30P Приклучок, 8 C13 Места, 6ft Мозок, Заштита од Преоптоварување,

DEN 5519.76
Достапност
Залиха

Cryptocurrency Рударство Мерењата PDU. 220 V-240 V, 30 A, Max 7200 вати.Напон и Струја Метар. 8 C13 Места, L6-30 P Влезен Приклучок, 6 ft 10 AWG кабел.Пренапонска Заштита и 1 P Преоптоварување Коло Прекинато.За оваа Енергија Дистрибуција Единица, 220v-240v, 30 A, Max 7200 watt - 8 C13 Места (C13 кабел не е вклучен) - Напон и Струја Метар - Пренапонска Заштита и 1 P Преоптоварување Коло Прекинато - 6 ft 10 AWG текст кабел со L6-30 P Plug Оваа PDU е наменета да се користи за cryptocurrency апаратури за ископување.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа