.

.

WORX WR140 Landroid М 20V Моќ Споделување на Роботски Косилка за Трева, Портокал

WORX WR140 Landroid М 20V Моќ Споделување на Роботски Косилка за Трева, Портокал

DEN 595.20
Достапност
Залиха

[ЦЕЛОСНО АВТОМАТИЗИРАН] На Landroid М намалувања тревници до ¼ хектари сите од себе.Само поставите полнење на база, да утврдат граница жица, мерка вашиот тревник со стан, и нека гримаса. [WI-FI & СТАН КОНТРОЛИРАНИ] Постојат многу работи што можете да направите од Landroid стан : мерка вашиот тревник, проверете косење напредок, да ги задржи софтвер до датум, да го ажурирате вашиот косење распоредот и повеќе. [ПРАВАТ ТОА СИТЕ СО ИСТИОТ БАТЕРИЈАТА] Worx Моќ Споделување е компатибилен со сите Worx 20v и 40v алатки, надворешна моќност и начин на живот производи. [NAVIGATES ТЕСНИ ПАТЕКИ] Патентиран AIA технологија овозможува Landroid да се движите низ тесен passageways премногу тешко за обичните роботски mowers. [ПРИЛАГОДЕНО за КОСЕЊЕ SCHDULES] Се Landroid гримаса секој ден, секој втор ден, тоа дури и може да се препорача авто распоред врз основа на вашиот двор големина и услови. [TACKLES ПРЕЧКИ] Ако Landroid средби пречки што ќе се судрат нив и назад далеку, или ќе може да се исклучи области на вашиот тревник дека вие не сакате Landroid да гримаса.Landroid исто така, може да се справи со падини во вашиот двор до 20°. [Вградена] Кога Landroid детектира дожд, тоа се враќа на полначот за да се почека додека е сува трева.Иако нејзиното тело е ветер : -отпорни, тоа знае подобро отколку да се намали влажна трева. [СЕЧЕ НА РАБОТ] 7" офсет 3-нож за сечење диск добива поблиску до работ од други mowers, така што ќе имате помалку кроење да се стори подоцна.Стил : Mows до ¼ Хектари.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа