.

.

BIXUAN XT5 2020 Екран Заштитник Foils за 2017 2018 2019 2020 Кадилак XT5 XT6 ЧАРЛИ Инфозабавниот Интерфејс за Навигација на Екранот на Допир за 9H Цврстина Стакло Екран Заштитен Филм

BIXUAN XT5 2020 Екран Заштитник Foils за 2017 2018 2019 2020 Кадилак XT5 XT6 ЧАРЛИ Инфозабавниот Интерфејс за Навигација

DEN 326.88
Достапност
Залиха

Се вклопуваат : големината на екранот заштитник совршено се вклопува вашиот 2017 2018 2019 2020 Кадилак XT5 XT6 ЧАРЛИ Инфозабавниот Интерфејс екран, јасна визија, чист изглед.Допрете Чувствителност : Одлична заштита за вашиот 2017 2018 2019 2020 Кадилак XT5 XT6 ЧАРЛИ Инфозабавниот Интерфејс систем, не се плеткаш со допир на осетливост на сите.Отпорен на гребење : екран заштитник навистина помага да го заштитите вашиот GJC GPS екран, 9 H цврстина калено стакло ги штити вашиот екран од гребење.Меур Доказ : Екран заштитник автоматски прикачување до 2017 2018 2019 2020 Кадилак XT5 XT6 ЧАРЛИ Инфозабавниот Интерфејс екран без проблеми, нема меурчиња да се грижите за кога се однесува успешно.Лесен за Инсталација : екран заштитник лесно да се инсталира доаѓа со инсталацијата водство рамка за да помогне во процесот на апликација.Примена : Екран Заштитник Foils за 2017 2018 2019 2020 Кадилак XT5 XT6 ЧАРЛИ Инфозабавниот Интерфејс Центарот за Контрола на Навигација со Екран на Допир 9 H Цврстина Отпорен на Гребење Материјал : Калено Стакло Пакет Содржина : 1 x Екран заштитник; 1 x Инсталација Рачно; 1 x Пластични Вшмукување Чаша; 1 x Инсталација Tool Kit (Сува избрише, Влажни избрише, Микро влакна текстил, Прашина отстранување налепници).Карактеристики : 1. Висока Чувствителност на Допир се чувствуваат како оригинален одговор на осетливост на екранот на допир искуство, тоа нема да влијае го користите вашиот екран; 2. Премиум калено стакло 9 H Цврстина калено стакло ги штити екран од гребење, капки и белези; 3. Користете 0.26 mm Високо ниво на Транспарентност стакло да се врати на боја на екран и да ја задржите вашиот екран сосема нов висока чистота; 4. Воздух-исцрпувачки лепило прави екран заштитник автоматски да го прикачите на вашиот screensmoothly, Меур Доказ; 5. 2.5 D Лак Работ агол се намали веројатноста на скршен екран, обезбеди сеопфатна заштита за вашиот екран; 6. На екранот заштитник Лесно да се Инсталира доаѓа со инсталацијата водство рамка за да помогне во процесот на апликација.Совети : 1. Бидете сигурни дека вашиот екран е оригиналниот право вид пред да го извршат до купувачите; 2. Со 1-2mm исечок ќе беше во можност лесно да се отстрани екран заштитник и додадете повторно да се отстрани некои воздушни меури и на екранот беше уште може да се држиме многу добро; 3. Ако не сте задоволни со производот, pls контактирајте со продавачот прво преку вашата нарачка, ние ќе ви ги даде најдобрите резолуција во рок од 24 часа.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа