.

.

BIXUAN G70 2022 Центар Екран Заштитник Foils за 2022 Битие G70 10.25-Инчен екран на допир Navigator Екранот 9H Цврстина Стакло HD Екран Јасно Заштитна Фолија

BIXUAN G70 2022 Центар Екран Заштитник Foils за 2022 Битие G70 10.25-Инчен екран на допир Navigator Екранот 9H

DEN 439.68
Достапност
Залиха

Се вклопуваат : големината на екранот заштитник совршено се вклопува вашиот 2022 Битие G70 10.25-Инчен екран, јасна визија, чист изглед.Допрете Чувствителност : Одлична заштита за вашиот 2022 Битие G70 10.25-Инчен екран на допир систем, не се плеткаш со допир на осетливост на сите.Отпорен на гребење : екран заштитник навистина помага да го заштитите вашиот 2022 Битие G70 10.25-Инчен екран, 9 H цврстина калено стакло ги штити вашиот екран од гребење.Меур Доказ : Екран заштитник автоматски прикачување до 2022 Битие G70 10.25-Инчен екран без проблеми, нема меурчиња да се грижите за кога се однесува успешно.Лесен за Инсталација : екран заштитник лесно да се инсталира доаѓа со инсталацијата водство рамка за да помогне во процесот на апликација.Примена : Екран Заштитник Foils за 2022 Битие G70 10.25-Инчен екран на допир 9 H Цврстина Отпорен на Гребење Материјал : Калено Стакло Пакет Содржина : 1 x Екран заштитник; 1 x Инсталација Рачно; 1 x Пластични Вшмукување Чаша; 1 x Инсталација Tool Kit (Сува избрише, Влажни избрише, Микро влакна текстил, Прашина отстранување налепници).Карактеристики : 1. Висока Чувствителност на Допир се чувствуваат како оригинален одговор на осетливост на екранот на допир искуство, тоа нема да влијае го користите вашиот екран; 2. Премиум калено стакло 9 H Цврстина калено стакло ги штити екран од гребење, капки и белези; 3. Користете 0.26 mm Високо ниво на Транспарентност стакло да се врати на боја на екран и да ја задржите вашиот екран сосема нов висока чистота; 4. Воздух-исцрпувачки лепило прави екран заштитник автоматски да го прикачите на вашиот screensmoothly, Меур Доказ; 5. 2.5 D Лак Работ агол се намали веројатноста на скршен екран, обезбеди сеопфатна заштита за вашиот екран; 6. На екранот заштитник Лесно да се Инсталира доаѓа со инсталацијата водство рамка за да помогне во процесот на апликација.Совети : 1. Бидете сигурни дека вашиот екран е оригиналниот право вид пред да го извршат до купувачите; 2. Со 1-2mm исечок ќе беше во можност лесно да се отстрани екран заштитник и додадете повторно да се отстрани некои воздушни меури и на екранот беше уште може да се држиме многу добро; 3. Ако не сте задоволни со производот, pls контактирајте со продавачот прво преку вашата нарачка, ние ќе ви ги даде најдобрите резолуција во рок од 24 часа.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа