.

.

PLAYOCCAR Тркала за Заклучување Копче за Отстранување Полнење Компатибилен со BMW Возила, 22pcs Воланот не се Заклучи на Анти-Кражба Завртка Повлечи Орев Смена Штекер Пост?

PLAYOCCAR Тркала за Заклучување Копче за Отстранување Полнење Компатибилен со BMW Возила, 22pcs Воланот не се Заклучи

DEN 1512.00
Достапност
Залиха

【ТРКАЛА за ЗАКЛУЧУВАЊЕ КОПЧЕ за ПОСТАВУВАЊЕ】Идеален за отстранување и заклучување заклучување на воланот се повлечи ореви и компатибилен со повеќето BMW серија.Брза поправка на вашиот мотори возила, гуми со овој комплет. 【НАЈДОБРИ КОЛОКАЦИЈА】Доставени со 1/2inch вози приклучок адаптер или може да се користи со 21mm штекер или spanner.Продолжување бар користи за отстранување копчето од штекер. 【22 ПАРЧИЊА АЛАТКА】Пакетот вклучува 1pc 90mm продолжување бар, 1pc 1/2inch плоштадот & 21mm хексагонални приклучок и 20pcs различни во облик на клучеви. 【ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТ】изработени од високо квалитетен материјал за rustproof, корозија & трајни.Сите што се зачувани во пластична кутија, лесно да се носат & организира. 【ВНИМАНИЕ】Да се избегне враќа и заштеда на време, ве молиме внимателно да се провери и да се споредуваат со форми & знаци на тркала за заклучување на копчињата на сликата пред да ја купите. 1 * 90mm продолжување бар. 1 * 1/2inch плоштадот & 21mm хексагонални штекер. 20 * Различни во облик на клучеви.Совршено се користат за отстранување и заклучување повеќето серија на BMW Тркала Повлечи Ореви.Се снабдува со 1/2inch вози приклучок адаптер или може да се користи со 21mm штекер или spanner. 90mm продолжување бар за отстранување копчето од штекер и за отстранување на заклучување на воланот завртки кога клучот не е на располагање.Добро направени, високо-квалитетни, rustproof.Сите во еден пластични случај, лесен за чување.PLAYOCCAR Тркала за Заклучување Копче за Отстранување Комплет ќе брза да поправка на вашиот мотори автомобили гуми.Совршено се користат за отстранување и заклучување повеќето серија на BMW Тркала Повлечи Ореви.Се снабдува со 1/2inch вози приклучок адаптер или може да се користи со 21mm штекер или spanner. 90mm продолжување бар за отстранување копчето од штекер и за отстранување на заклучување на воланот завртки кога клучот не е на располагање.Добро направени, високо-квалитетни, rustproof.Сите во еден пластични случај, лесен за чување.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа