.

.

SHINESTAR 5FT Плетенка Пропан Регулаторот Црево со Мерач за Режач Шпорет, Преносни Бојлер, Патио Грејач, Пушач, Оган Пит и Повеќе, Низок Притисок

SHINESTAR 5FT Плетенка Пропан Регулаторот Црево со Мерач за Режач Шпорет, Преносни Бојлер, Патио Грејач, Пушач,

DEN 1252.80
Достапност
Залиха

【Совршено се Надополни】 приложените пропан мерач може да се открие опасни протекување и прочитајте гориво ниво на прв поглед. 【Потрајни】 Нерѓосувачки плетенка црево спречува без оглед на животни од џвакање преку вашите црева. 【Стандарден Конектор】Acme орев QCC пропан цилиндар адаптер x 3/8" женски одблесокот монтирање. 5/16" дијаметар ЛП црево. 【Мулти-Цел】Компатибилен со Вебер, Char-Broil, Nexgrill и повеќето отворено пропан скари. 【Контрола на Проток на Гас】 регулаторот Штекер Притисок е 11"В. Ц(1/2 PSI).Одржување на протокот stably и во соодветни нивоа, вашата скара, ќе се работи како нов повторно.Компатибилен со Outland Жив оган јама, Char-broil гас скара, Blackstone 28/36 griddle, Камп Готвач шпорет, бојлер, итн.Должина : 5 Метри.Влезот : QCC-1 (Acme Орев).Излез : 3/8 Женски Одблесокот Монтирање.Гас Тип : Пропан.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа