.

.

QingSong Деца Snorkel Маска Полно Лице, Нуркањето Опрема со Камера Планината, 180 Степен Панорамски Поглед Нуркањето Поставите Анти-Магла Анти-Leak

QingSong Деца Snorkel Маска Полно Лице, Нуркањето Опрема со Камера Планината, 180 Степен Панорамски Поглед Нуркањето

DEN 1893.60
Достапност
Залиха

ПОЛНО ЛИЦЕ SNORKEL МАСКА ЗА ДЕЦА : Се направени од хард КОМПЈУТЕР, snorkel маска деца анти магла е не-токсични и odourless; завиткани со меко и дебело силикони, тоа ја заштитува вашата безбедност и нема да ве направи главоболка за долгогодишен носи; слободни здив, полн лице дизајн ви овозможува да се чувствуваат удобно преку носот и устата за време на нуркањето тоа е безбедно за деца да се користи. 180 ПАНОРАМСКИ ПОГЛЕД : Нашите деца snorkel маска донесува транспарентно рамни леќи кои не ја нарушат вашата видите подводни, елиминирање на било вртоглавица или непријатност.го прави полесно да се имаат 180 широк панорамски поглед и може да се отвори еден нов свет на подводни авантура за деца.УБАВ ПОДАРОК ЗА ДЕЦА : Нашите деца нуркањето во собата е полесно да се користи од традиционалните нуркање маска, Тоа е исклучително погоден за почетници и деца, дури и за неискусни пливачи, ова пливање маска ќе направи голема одговара.Дополнителни отстранлив движење на камерата загради им овозможи на децата да лесно фаќање на нивните авантури, донесе повеќе забава за децата.АНТИ-МАГЛА напредни течење-доказ силикони запечатување маска со варијабилна топката ја спречува водата да влезат во маска, подобро за децата да уживаат во нуркањето време.ПО ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА : Колку што се нашите клиенти, од ден ќе купат Qing Song snorkel маска.Ние ќе се обезбеди 24-часовна непрекината услуга.Ние sincerelly веруваме дека ќе се донесе на купувачите најмногу задоволни купување искуство.Ако сте 3.35 - 3.94 инчи) или помалку (8.5 - 10 cm), препорачуваме големина XS (ДЕЦА),.Ако ви се помалку од 4.7 инчи (12cm), препорачуваме S/M големина.Ако сте повеќе од 4.7 инчи (12cm), препорачуваме L/XL големина. 1 x Полно Лице Нуркањето Маска деца. 1 x Пакување Торба За Маска. 1 x Камера Планината. 1 x Завртка Сетови. 1 x Прирачник за Корисникот. 2 x Earplug.Оваа Детска snorkel маска полно лице е најнов производ ние развиена врз основа на минатото повратни информации од корисниците.Негова главна карактеристика е дека неговото дишење систем е целосно да се надградува, дишење систем се користи посебна дишење канал, што ќе ви овозможи да дишат повеќе природно во текот на нуркањето.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа