.

.

LinsyRC 20Pairs позлатени 5.0 MM 5MM Банана Приклучок Куршум Машки Женски Конектор Адаптер за РК Lipo Батеријата ESC Моторс

LinsyRC 20Pairs позлатени 5.0 MM 5MM Банана Приклучок Куршум Машки Женски Конектор Адаптер за РК Lipo Батеријата

DEN 1459.20
Достапност
Залиха

Позлатени 5.0 mm 5mm банана приклучок куршум машки женски конектор.Метал материјал : позлатени бакар.Пакет количина : 20 Пара (Машки и Женски).Се користи во РК батеријата ESC motos, или други РК DIY цели.Идеален за сите видови на РК автомобили, бродови, авиони, хеликоптери.Стил : 5.0 ММ.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа