.

.

SHINESTAR 6Ft Плетенка Пропан Црево со Регулатор за Патио Грејач, Оган Јама, Отворено Шпорет на Гас, BBQ Гас Скара и Повеќе, за Џвакање-Доказ, Низок Притисок

SHINESTAR 6Ft Плетенка Пропан Црево со Регулатор за Патио Грејач, Оган Јама, Отворено Шпорет на Гас, BBQ Гас Скара

DEN 623.76
Достапност
Залиха

【Надгради Материјал】 Нерѓосувачки челик плетенка црево води без оглед на животни далеку од џвакање на вашите црева. 【Стандарден Конектор】Acme орев QCC пропан цилиндар адаптер x 3/8" женски одблесокот монтирање. 5/16" дијаметар ЛП црево. 【Разновидна Употреба】Компатибилен со Гас скара, Камп Готвач камп шпорет, 36" Blackstone Griddle, оган јама, бојлер, итн. 【Контрола на Проток на Гас】 регулаторот Штекер Притисок е 11"В. Ц(1/2 PSI).Одржување на протокот stably и во соодветни нивоа, вашата скара, ќе се работи како нов повторно. 【Убаво Должина】6 FT доволно долго црево овозможува флексибилни конфигурации.Компатибилен со Outland Жив оган јама, Char-broil гас скара, Blackstone 28/36 griddle, Камп Готвач шпорет, бојлер, итн.Должина : 6 Стапки.Влезот : QCC-1 (Acme Орев).Излез : 3/8 Женски Одблесокот Монтирање.Гас Тип : Пропан.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа