.

.

10Pcs 30 Гроздови Бела Babys Здив Вештачки Цвеќиња Реалниот Допир Лажни Gypsophila Faux Растенија за Свадба Гарланд Венец Девојка Круна Цвет bonquet DIY Флорес Аранжман Табела Décor Ц?

10Pcs 30 Гроздови Бела Babys Здив Вештачки Цвеќиња Реалниот Допир Лажни Gypsophila Faux Растенија за Свадба Гарланд

DEN 345.36
Достапност
Залиха

Пакет од 10 Пакетот, вкупно 30 гроздови имаат околу 270 цвет раководител.Елегантен букет е околу 8" инчи висина.Исклучителна занаети : добро стокмено дизајн со квалитетен материјал направи животот-како бебе-здив цвеќиња има вистински допир и живописен изглед.Декорација сценарио : Внатрешна надворешна декорација на маса централен, ѕидни украси, црква, dinning соба или домот дневна соба декорација.Донесе природно свежо чувство.На бебе е здив флорес се погодни како свадба или роденден декорација, булчински букет,или свадба лак и свадба backdrops, DIY цвет аранжман, Свадба Гарланд Венец одлуки, цвет gir круна одлуки, итн.Без вода е потребно.УВ отпорни да се спречи исчезнува.Еко-пријателски материјали и градежна направи нашата букет ослободени од алергени или токсични хемикалии.Вазна во фото не се вклучени.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа