.

.

Иглички & Брошеви 6030157 Министерот Lapel Pin Свештенството Верски Пасторот Христијански Свештеник Вратоврска Капи Сервер

Иглички & Брошеви 6030157 Министерот Lapel Pin Свештенството Верски Пасторот Христијански Свештеник Вратоврска

DEN 215.76
Достапност
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Многу Убаво Детален Дизајн.Бранеа Pewter Тон Заврши. 1 Инчен Високи.Одличен Симбол на Услугата.Прилично Подарок Кутија Се Вклучени.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Ова е многу убав квалитет "МИНИСТЕРОТ" lapel pin.Совршен за министерот или се постават министерот доделени за услуги во или надвор од црквата.Заврши во убаво бранеа pewter на ѕвонење. 1 инчи висок и има воен стил спојки.Доаѓа во прилично подарок кутија, ако се даваат како подарок, кутијата е фино да подарок, без да се грижите за подарок завиткување тоа.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа