.

.

Dorman 751-780 Пред Возачот Страна Моќ Прозорец Регулаторот и Моторни Собранието за да Одберете Мицубиши Модели

Dorman 751-780 Пред Возачот Страна Моќ Прозорец Регулаторот и Моторни Собранието за да Одберете Мицубиши Модели

DEN 4445.28
Достапност
Залиха

Сигурен замена - дизајнира, развива и тестирани за да одговара на вклопуваат, функционирањето и перформансите на оригиналниот прозорец регулаторот на одредени возила.Квалитетот увери - опширно тестирање со велосипед илјадници пати во вистински возило вратата за да се обезбеди долго, непроблематична услуга живот.Лесна инсталација - обратна-конструиран за да одговара на оригинална опрема облик и димензии за да се обезбеди директен, лесна одговара.Сигурен дизајн - конструиран во Северна Америка и поткрепени со долга историја на автомобилски резервни искуство.Осигурете се вклопуваат - за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот точната возило, внесете ја вашата направи, модел и да се намали нивото во Гаража.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа