.

.

FunAce Екстра Безжична Јака Приемник Модел: 882 Безжична Куче Ограда Систем Јака Приемник

FunAce Екстра Безжична Јака Приемник Модел: 882 Безжична Куче Ограда Систем Јака Приемник

DEN 3576.00
Достапност
Залиха

БАТЕРИЈА - Уморни од замена на батерии unlessly?Нашите cordless БАТЕРИЈА beep и шок јака е најдобро решение - е целосно наполнет ќе трае до 30 часа.Никогаш не страдаат од купување на нови батерии повторно!.ОТПОРЕН на ВОДА - Нашите јака приемник е оценет IP65, што значи дека вашето куче може да се навлажни во тревата, се плеткаш со sprinkler или игра во дождот - Загарантирана.Fun Ace Екстра Безжична Јака Приемник Модел : 882 Безжична Куче Ограда Систем Јака Приемник.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа