.

.

6 Парчиња Кристал Кристал Божиќ Brooch, Домот Мода Божиќ Brooch Игли за Божиќ Одмор Партија Прослава, Снегулка, Пингвин, Бел Лак Јазол, Ирваси, Елка и Чизми

6 Парчиња Кристал Кристал Божиќ Brooch, Домот Мода Божиќ Brooch Игли за Божиќ Одмор Партија Прослава, Снегулка,

DEN 359.76
Достапност
Залиха

Божиќ brooch сет : 6 парчиња Божиќ brooch иглички во 6 различни форми, симпатична пингвин, бела снегулка, бел лак јазол, ирваси, елка и чизми, класичен и убава, достапни за задоволување на вашите потреби за секојдневно носење.Издржлив материјал : овие деликатни брошеви се главно изработени од легури, позлата процес и издржливи материјали е тешко да го напушти гребнатини, површински украсени со симулирани rhinestones, сјајна и модерен.Симпатична дизајн : овие 6 кристал брошеви се дизајнирани со 6 класичен Божиќ елементи, кои може да се вклопат со повеќето случаи, се поклопува со вашата дневна облекување добро, сјајот rhinestones стојат надвор со вашиот шарм.Применливи прилики : убав украс за вашата дневна или некои важни случаи, можете да носат brooch pin во текот на ноќта, тоа ќе попривлечно под светлината, исто така, погодни за лица прослава, свадби или датира места.Исклучителен подарок : овие брошеви подобрување на убавина, смисла и празнична атмосфера, донесе повеќе радост, одличен подарок за девојка, сопруга, ќерка, мајка или пријатели на роденден, Божиќ, Денот на Вљубените, годишнина, Денот на Благодарноста, итн.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа