.

.

20 Снопови Вештачки Отворено Цвеќиња УВ Отпорни Лажни Цвеќиња Не Исчезнат Faux Пластични Зеленило Грмушки Градина Тремот Прозорец Кутија Декорирање(Длабоко Црвена б

20 Снопови Вештачки Отворено Цвеќиња УВ Отпорни Лажни Цвеќиња Не Исчезнат Faux Пластични Зеленило Грмушки Градина

DEN 599.76
Достапност
Залиха

【Нов занает цвет раководител】цвет раководител на овој производ е надградена верзија на обичните пластични цвет раководител, кој има за цел да се направи отворено декорација постабилна и навистина издржливи!, цвет раководител на пластични лажни цвет користи свила екран свила крпа, цвет главата е јасна и убава линии, посветли бои и подобар квалитет во боја.Се откаже од традиционалните пластични цвет глави, оние што се со една единствена боја и брзо да исчезнат, може да се задржи свежа и убава година по година. 【Наменети за надворешна употреба во затворени простории декорација】Овие lifelike лажни цвеќиња додадете шармантна шарм на вашата пред тремот, walkway, градина,кујна, прозорецот,дневна соба, трпезариска маса, спални, тераса и градина ограда.Вештачки цвеќиња се исто така многу погодни за секојдневна дом градина декорација, родендени, празници, свадби, спомен места, DIY проекти, итн. 【Грижа за Слободно : 】 : Пластични растенија е ув отпорни и никогаш да не исчезнат, Пронаоѓа изгледа Вештачки цвеќиња се совршени за било уредување проект или оркестарот стил, без да се грижите за сончева светлина, наводнување, градинарски или други одржување;Стабилен во внатрешна и надворешна декорација,со повеќе вистинска и совршена декорација ефект.Овие faux цвеќиња се засекогаш-во-блум секаде каде што ќе изберете за да ги прикажете. 【Функција】 : раководителот на нови лажни цвет е многу стабилна и не падне лесно.Лажни отворено цвеќиња appr. 9.4" Широк x 13" должина(прилагодливи).Вкупно 20 снопови. 【100% Ветување】 : Ние постојано ажурирање на процесот на производство, и постојано воведување на нови,строго контрола на квалитет и цена, и се стремиме да се подобри убава дом и градина живот.секој купување доаѓа со нашите 100% пари гаранција за враќање.Ние веруваме дека преку нашиот фокус,ние дефинитивно ќе го направат вашиот живот подобро!.Боја : Длабоко Црвена Боја.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа