.

.

Стаклото на Екранот Заштитник за 2015-2018 Битие G80 9.2 Инчен Внатрешни Додатоци Инфозабавниот Екран Заштитник Foils Калено Стакло 9H Анти-Нула Навигација Центар за Контрол

Стаклото на Екранот Заштитник за 2015-2018 Битие G80 9.2 Инчен Внатрешни Додатоци Инфозабавниот Екран Заштитник

DEN 311.52
Достапност
Залиха

????[ПРИЛАГОДЕНО НАМАЛИ] Специјално дизајнирани за 2015-2018 Битие G80 9.2 Инчен медиуми екран авто додатоци инфозабавниот стерео екранот центар екран осетлив на допир заштитник. ????[НУЛА ДОКАЗ] Заштита на скапоцени екран, овој навигација со екран заштитник спречете го вашиот екран на допир гребнатини од неправилното чистење, или било какви други неочекувани копчињата за бришење, масло, нечистотија. ????[ЛЕСНО СЛАЈДОВИ & ЧИСТЕЊЕ] дупка со-Доказ екран заштитник слајдови полесно на површината отколку што тоа го правеше пред, лесен за инсталација и чистење, држи до добро, голем плус. ????[НАДГРАДБА во ПОТРАГА] центарот за контрола на допир екран заштитник сјајна површина го прави екран изгледа толку многу подобро отколку на мат финиш на автомобилот доаѓа со и тоа е полесно да се чисти. ????[ШОК ОТПОРНИ] Стакло екран заштитник со 9 H цврстина индустриски силна материјал засилен за да бидете сигурни дека тоа ќе не боли лице кога се скршени.Боја : 9.2-Инчен Медиуми.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа