.

.

LucMatton Мажите Традиционални Африкански Шема Печатени Скриени Копчето Долг Ракав Dashiki Кошула со Џеб

LucMatton Мажите Традиционални Африкански Шема Печатени Скриени Копчето Долг Ракав Dashiki Кошула со Џеб

DEN 670.80
Достапност
Залиха

70% Памук, 30% Viscose.Копче затворање.Не Кајгана.Машина за Миење Ладно Внатре Од /не кајгана.ТКАЕНИНИ : Чувствуваат Мазна /Пријатно Кул/ Дише / Лесни /Добар Hygroscopicity / Ова е карактеристика на додавање на некои viscose на памучна ткаенина.СТИЛ : Вистински Џеб /Страна Шлиц/Скриено Копче/ Henley Вратот /Долги Ракави/Slim Fit / Пролет, Есен Блузи;Традиционалните Африкански Племенски Етничка Облека/ Комбинација Дизајн / Африка Ретро Моден Стил.Прилики:Афро активности/Африка Фестивал/Свадбена/Неврзан/Датира/Роденден/Партија/Матурска/Празник/Божиќ/Совршен Подарок за семејства, пријатели или дечко.Luc Matton се Фокусира на Африкански Модни. 70% Памук, 30% Viscose Button closure Do Не Bleach Machine Миење Ладно Внатре Од /не bleach FABRIC : Чувствуваат Мазна /Пријатно Кул/ Дише / Лесни /Добар Hygroscopicity / Ова е карактеристика на додавање на некои viscose да памук fabric STYLE : Вистински Џеб /Страна Шлиц/Скриено Копче/ Henley Вратот /Долги Ракави/Slim Fit / Пролет, Есен Блузи;Традиционалните Африкански Племенски Етничка Облека/ Комбинација Дизајн / Африка Ретро Модата Style Occasions:Афро активности/Африка Фестивал/Свадбена/Неврзан/Датира/Роденден/Партија/Матурска/Празник/Божиќ/Совршен Подарок за семејства, пријатели или boyfriend Luc Matton се Фокусира на Африкански Модни.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа