.

.

Oyama TRO-110C Турбо Фурната Конвекција, 12 Л, Бела

Oyama TRO-110C Турбо Фурната Конвекција, 12 Л, Бела

DEN 1679.76
Достапност
Залиха

Во можност да се Пече, Скара, Пареа или Печено.Привлечна, лесна за чистење на стакло. 12 литар калено отпорни на топлина стакло готвење сад обезбедува доволно готвење простор за различни видови на храна.Посебна бира за поставување на температурата и готвење време. 2 Жица готвење полици, плоча тонг и упатството со рецепти се вклучени.Рачката на капакот функционира како безбедносна механизам,ако thelid не е на соодветно или капакот е исклучена рерна,тоа автоматски ќе ги исклучи.Печење до 482 степени F/250 степени Ц Боја : Бела 2 dial лесно ракување - Постави на температурата и потоа во собата на готвење време.Рерната автоматски ќе се исклучи кога тајмерот оди на нула.Место справи со целосно надолу за да започнете готвење повторно.Користење на висока и ниска рек заедно, ви овозможува да двоен вашиот готвење простор, заштеда на време и енергија!.Оваа печка може совршено да dehydrate многу различни видови на храна заклучување во вкусот.Комбинираат месо и зеленчук заедно да се вклопуваат пофална вкусови во вашите оброци!.Со конвекција готвење, фан се користи за да циркулира топол воздух, кој воздух frys многу различни видови храна со користење на малку или без масло!.Содржина : .

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа