.

.

CEKEE 6PCS Квартал Печење Лист со Силиконски Мат Наместен, 3 Листови & 3 Душеци, 3 Големини од Нерѓосувачки Челик, Cookie Пан Коцки, Кујна Toaster Ovenware Bakeware, машина за миење Садови

CEKEE 6PCS Квартал Печење Лист со Силиконски Мат Наместен, 3 Листови & 3 Душеци, 3 Големини од Нерѓосувачки Челик,

DEN 407.76
Достапност
Залиха

✅✅【СОВРШЕН COOKIE ЛИСТ】 Пакет на 6 - Вклучувајќи 3 cookie лист : Мали (9"), Среден (12"), Големи (16"), 3 силикони печење душеци : Мали (9"), Среден (12"), Големи (16").Комбинацијата на колаче листови за печење и силиконски печење мат е погодна за комерцијални или домашна употреба, и тоа е исто така убав подарок за готвачи. ✅✅【ВИСОК КВАЛИТЕТ, нема лесно да искриват во рерна и трајни производи за долг животен век.Обновливи не-стап силикони печење душеци се отпорен на гребење и машина за миење садови безбедно; може да се користи во рерна и замрзнувач. ✅✅【ОГЛЕДАЛО ПОЛИРАН ДИЗАЈН】 Cookie листови за печење се високо огледало полира за да се намали ризикот од храната се лепи и да се ослободи храна лесно; се Изедначи завиткан рабови се направи тоа удобно да се одржи и да се заштити вашите раце многу добро.Длабоко целосна сите страни околу ги задржи на храната содржани и aviod сок од тече насекаде кога печење да се задржи вашата рерна уредни. ✅✅【ЛЕСНО ДА се ИСЧИСТИ & МУЛТИ УПОТРЕБА】На печење лист и силиконски печење душеци, само треба да ги чисти со топла сапуница вода со рака или со машина за миење садови.CEKEE печење лист собата е погоден за ресторани, отворено скара, семејни дружења, празник партии и други прилики.CEKEE cookie лист може да се направи колачи, леб, бисквити, и скара храна.Здравје и безбедностНаправени од храна одделение од нерѓосувачки челик, анти- ' рѓа и не warped.Отпорни на топлинаCEKEE лист пан можат да го издржат 500°F без топење.ТешкиУбаво тежина, не е премногу светла или премногу тешки, трајни производи за долго време.Машина за миење садови безбедноза Печење и силиконски мат може да биде машина за миење садови мијат, заштеда на вашето време.Мазна површинаОгледало полиран дизајн, без груби изданија, удобно да се одржи.Зошто chooice CEKEE нерѓосувачки челик bakeware?.CEKEE е важна бренд во прибор индустрија.Ние се фокусира на изнаоѓање на подобри садови и прибор за клиентите, а во исто време обезбедување на клиенти со најдобар квалитет на услуга.Имаме професионална и сигурен производ добавувачи кои можат да се интегрираат производ, развој, производство и продажба.На производи опфаќа широк спектар, од садовите, да кујнски прибор, bakeware, сè.Во иднина, ќе има се повеќе bakeware наменска за клиентите.Сакаат сите ќе уживате здрава и зелена животот со нашите производи, и ние ќе исто така, да бидат горди на тоа.Здравје и безбедностНаправени од храна одделение од нерѓосувачки челик, анти- ' рѓа и не warped.Отпорни на топлинаCEKEE лист пан можат да го издржат 500°F без топење.ТешкиУбаво тежина, не е премногу светла или премногу тешки, трајни производи за долго време.Машина за миење садови безбедноза Печење и силиконски мат може да биде машина за миење садови мијат, заштеда на вашето време.Мазна површинаОгледало полиран дизајн, без груби изданија, удобно да се одржи.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа