.

.

Вино, Плута Носителот на Сивата Кутија - Има Над 60 Corks - 16 x 6 - Цреша Црвено Вино Оркестарот - Ѕидот Виси Хардвер Вклучени

Вино, Плута Носителот на Сивата Кутија - Има Над 60 Corks - 16 x 6 - Цреша Црвено Вино Оркестарот - Ѕидот Виси

DEN 623.28
Достапност
Залиха

ПРИКАЗ на вашата вино corks во стил!Голем вино, плута сенка кутија рамка има над 60 редовни големина шише вино corks.Плута носителот & сад, исто така, се вклопува шампањ corks.ПЛУТА НОСИТЕЛОТ декорација изгледа одлично во секоја кујна, дневна, трпезарија, или на лентата за областа акцент табела за да се прикаже вашата љубов на вино.Убава цреша црвениот насликана на дрво додава еден допир на класа!.НАСЛИКАНИ ДЕЛА на предно стакло вклучува велејќи : "Сите што Ви Треба е Љубов и Шише Вино".Поддршка е пренослив така можете да го испразните corks или чиста единица.Го прави голем вино подарок.ДИМЕНЗИИ се 16" x 6" x 2.5".Високи плута носителот shadowbox ќе изгледаат одлично во секој селски farmhouse, или модерен декор дома.Декоративни плута случај вклучува sawtooth закачалка на грбот на ѕидот виси.СОВРШЕН ВИНО ОРКЕСТАРОТ ПОДАРОК за вино ентузијаст во вашиот живот.Се отвори шишето, и капка вашите плута денес.Cheers!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа