.

.

Graco Паркер Полу-Тапациран Едрилица и Негување на Отоманската империја, Песочни Сива/Сива Cleanable Тапациран Удобност Лулка Расадник Стол со Отоманската

Graco Паркер Полу-Тапациран Едрилица и Негување на Отоманската империја, Песочни Сива/Сива Cleanable Тапациран

DEN 1526.40
Достапност
Залиха

Подигнете вашиот расадник е оркестарот & даде нозе место за одмор со Фунта Полу-Тапациран Едрилица & Негување на Отоманската империја.Кадифен оружје, назад & отоманската врвот се меки & дизајниран за врвен комфор.Се повлече-out старечки столче далеку набори за безбедно чување & флексибилност.ИЗДРЖЛИВИ & УДОБНО : отоманската & едрилица и имаат мазна плови движење да работат во тандем за синхронизирано планирам.Отоманската карактеристики на повлече-out/пати-под старечки столче што ви овозможува удобно остатокот нозете за време на доцна во ноќта храна.ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ : удобно, полиестер тапацир на нашите едрилица и отоманската собата е место cleanable, па можете да го одржите вашиот расадник во потрага свежа, чиста и удобно за вас и вашето бебе или доенче.Тоа е идеален лулка стол, за која било фаза на породилно.ЗАВРШИ СПАЛНАТА соба РЕШЕНИЕ : Storkcraft произведува производи за вкупниот бебе, дете, или тинејџерски спалната соба решение, вклучувајќи менување на табели, dressers, едрилица рокер столици, душеци, кревети, и кревет кревети од брендови како Graco, Thomasville, или Broyhill.На Graco Паркер полу-тапациран едрилица и негување на отоманската носи олеснување, функционалност и стилот на вашиот дом.Отоманската карактеристики на повлекување од старечки столче што ви овозможува удобно остатокот нозете за време на хранење време.Кога не е во употреба, чување столче огради под отоманската за дополнителна флексибилност.Со својот класичен лак назад форма, луксузен тапациран оружје и неспоредливи комфор, ќе ја ценат оваа graco паркер едрилица и негување на отоманската за годините што доаѓаат.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа