.

.

Делта Тапа RP17446 Копчето за Еден Справи со Бања, Када и Туш

Делта Тапа RP17446 Копчето за Еден Справи со Бања, Када и Туш

DEN 140.88
Достапност
Залиха

Ова е E. O. M. Овластени дел или со ова е овластен резервни производ.Се вклопува со различни Делта модели.Оем дел RP17446. За употреба со една справи со када и туш чешми.Вистински Делта поправка дел.Се продаваат поединечно.Еден справи со копчето замена.Боја : Месинг / Античкиот Месинг.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа