.

.

САД Стандардна Опрема (ZBKC9.25-F) Имајќи Комплет за Chrysler 9.25 Предниот Диференцијал

САД Стандардна Опрема (ZBKC9.25-F) Имајќи Комплет за Chrysler 9.25 Предниот Диференцијал

DEN 3194.64
Достапност
Залиха

Овој комплет користи Koyo лежишта и трки, заедно со сите висок квалитет на мали делови.Комплет вклучува превозникот лежишта и раси, назабена лежишта и раси, назабена печат, кршете ракав (ако е применливо), масло baffles и slingers (ако е применливо), по повод одбележувањето соединение и четка.САД Стандардна Опрема не обемни истражувања за секоја апликација да бидете сигурни дека вашиот комплет ќе пристигне со сите точни делови ќе треба да се инсталира на вашиот прстен и крило во собата.САД Стандард Имајќи Колекции вклучуваат превозникот лежишта и раси, назабена лежишта и раси, назабена печат, кршете ракав (ако е применливо), масло baffles и slingers (ако е применливо), по повод одбележувањето соединение и четка Квалитетни Резервни делови со квалитет, мир на умот.Се направи тоа право, прв пат со drivetrain делови од САД Стандардна Опрема.Од Рингот и Pinions да Оски, Инсталација Колекции, Лежишта, Заптивки, и гардероби, имаме се што треба за да се добие назад на патот или каде вашето возило, потребно за вас.Од Рингот и Крило Брзини, да Оски, Spools, drop-in "lunchbox" Гардероби (на Спартанско Шкафче), Испуштања, совршено се вклопуваат Driveshafts, Заврши Живеалишта, Лого и Печат Колекции, и повеќе за стотици апликации и производители на возила.САД Стандардна Опрема произведува производите кои се конструирани да се надмине и да се надмине ОЕМ спецификации и да ги елиминираат поени од неуспех преку квалитетот инженеринг, производство и контрола на квалитет практики.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа