.

.

PLUSINNO Риболов Прачка и Ролна Комбинации Сет,Телескопски Риболов Пол со Врти Ленти, Карбонски Влакна Риболов Прачка за Патување Saltwater Слатководни Риболовни

PLUSINNO Риболов Прачка и Ролна Комбинации Сет,Телескопски Риболов Пол со Врти Ленти, Карбонски Влакна Риболов

DEN 575.76
Достапност
Залиха

Топло Прашува : Риболов прачка + ролна (Не Мами s Ден,Денот на Вљубените ,Дечко, Вереник, Сопруг Подарок и Роденденски Подарок.Идеален за Слатководни Бас Пастрмка, Лосос Риболов, Река Езеро Резервоарот Езерото Риболов или Inshore Риболов.Риболов, не само промовира здрава отворено начин на живот за младите, но тоа, исто така, создава забава и трајни спомени.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа