.

.

igourmet Малку на Италија Во Подарок Кутија - Целосна Наплата на Вкусови и Кулинарски Шталите на Италија - парична Казна Сирења, Месо, италијански Деликатеси, и слатки.

igourmet Малку на Италија Во Подарок Кутија - Целосна Наплата на Вкусови и Кулинарски Шталите на Италија - парична

DEN 2399.52
Достапност
Залиха

РАКА СПАКУВАНИ ПОДАРОК КУТИЈА - Убаво Рака Спакувани За Вас, и Ќе Пристигне Свежи и Во Совршена Состојба.ИТАЛИЈАНСКИОТ ЛУКСУЗЕН КОШНИЦА - парична Казна на италијанскиот месо како што се италијанската Дамка IGP од Recla, и квалитетот Sopressata, спарени со парична казна сирење како што Pecorino Toscano, Grana Padano, и Планина Gorgonzola заедно со специјалитети како што се Автентични Увезени италијански Тестенини, Genovese Pesto, и Печени италијански Закуски, заедно со деликатна италијански Колачиња.ИТАЛИЈАНСКАТА ЛУКСУЗНА КУТИЈА - парична Казна на италијанскиот месо како што се италијанската Дамка IGP од Recla, и квалитетот Sopressata, спарени со парична казна сирење како што Pecorino Toscano, Grana Padano, и Планина Gorgonzola заедно со специјалитети како што се Автентични Увезени италијански Тестенини, Genovese Pesto, и Печени италијански Закуски, заедно со деликатна италијански Колачиња.ХРАНАТА ПОЗНАВАЧ ВОДИЧ ЗА ИТАЛИЈАНСКАТА КУЈНА - Ова поле е составуваат и curated од Италија е најголема и елита храна критичарите и познавачи обезбедување на автентичен италијански Cusine искуство.ИТАЛИЈАНСКАТА ЛУКСУЗНА КУТИЈА - парична Казна на италијанскиот месо како што се италијанската Дамка IGP од Recla, и квалитетот Sopressata, спарени со парична казна сирење како што Pecorino Toscano, Grana Padano, и Планина Gorgonzola заедно со специјалитети како што се Автентични Увезени италијански Тестенини, Genovese Pesto, и Печени италијански Закуски, заедно со деликатна италијански Колачиња.Италијански Пршута : Ова е нашата омилена сува излечи шунка, увезени директно од Италија.ХРАНАТА ПОЗНАВАЧИТЕ ВОДИЧ ЗА ИТАЛИЈАНСКАТА КУЈНА - Ова поле е составуваат и curated од Italys најголема и елита храна критичарите и познавачи обезбедување на автентичен италијански Cusine искуство.Ова е навистина посебен објект.Сите на патот назад, всушност, да го дена нашиот дедо увезени неговиот омилен Европски сирења под водната површина на патникот steamships.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа