.

.

30-Cell Јајце Гајби (20 Коцки) ,Пластовидно Целулоза Влакна Јајце Станови ,за Storaging Јајца, Мали Алатки,Картон Јајце Krabičkách за Soundproofing за Ѕидови

30-Cell Јајце Гајби (20 Коцки) ,Пластовидно Целулоза Влакна Јајце Станови ,за Storaging Јајца, Мали Алатки,Картон

DEN 357.36
Достапност
Залиха

Extre Големи Krabičkách : Овие krabičkách може удобно продавница до триесет јајца од која било големина!Акции на пилешко јајца или да чувате вашиот патка јајца безбедно во оваа совршено безбедна сад.Compostable : Нашата јајце станови се compostable.Можете да ги уништите на krabičkách да се создаде ѓубриво за вашата градина.Пластовидно : Нашите трајни јајце гајби се пластовидно да ви помогне да заштедите на простор за складирање.На здрав целулоза влакна материјал дава сила и поддршка толку јајца нема да биде уништена.Обновливи : Krabičkách се цврсти доволно дека тие ќе се држат до нивната повеќе намени.Може да се користи повторно и повторно, и тоа е многу издржливи.Мулти-користете Гајби : Во прилог на чување на јајца , нашите празни јајце krabičkách се разноврсна за чување на мали алатки и автомобилски делови, бања бомби, бонбони, свеќи, уметноста повторно се навистина издржливи.Тоа е извонредно лесен за носење и транспорт.Јајцето послужавник може да се пластовидно да се зачува простор, па тоа е толку удобен и практичен.Верувај ми, тоа може да ви помогне да се решат многу проблеми.Особено во големи земјоделците пазари, можете да ги користите овие јајце коцки за да ги задржи вашите јајца и други производи кои се во потрага уредни и помалку склони кон кршење.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа