.

.

DELIMIRA Жените Целосна Покриеност Пред Затворање Жица за Слободни Назад Поддршка на Телото Градник

DELIMIRA Жените Целосна Покриеност Пред Затворање Жица за Слободни Назад Поддршка на Телото Градник

DEN 526.56
Достапност
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 81% Polyamide, 19% Spandex.Кука и Око затворање.X-форма назад засилување за назад поддршка и правилно држење на телото.Пред кука и око затворање за практично се носат.Wirefree дизајн, не-поместена мека чаши со тенка еластична обвивка, за поудобно и бесплатно.Три можни позиции со прилагодливи ремени.Висок и широк контура за одлична покриеност.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа