.

.

ZCCLCH E27 Американски Стил Креативни Индустриски Ретро Долго Рака Ѕид Светилка 360 степени Ротирачки Замав Рака Гроздобер Sconce Дневна Соба и Кревет во Спалната соба Каф?

ZCCLCH E27 Американски Стил Креативни Индустриски Ретро Долго Рака Ѕид Светилка 360 степени Ротирачки Замав Рака

DEN 3818.64
Достапност
Залиха

Прилагодлив : тоа може да биде флексибилно прилагоди од страна на три подвижни зглобови.Меѓународниот стандард E27 светилка сопственикот, лесно да се замени, демонтажа лесна инсталација, брзо.Компатибилен со светот широк напон - 110 V или 240 V и се што е во меѓу - ве молиме да се користат соодветни напон на сијалица.Тоа е погоден било место(ресторан,канцеларија,дома,во кафуле акт),becuase оваа инспирација orign од животот.Патентирана монтирање на комплет и СЕ сертифицирани, безбедна и лесна инсталација.IExquisite светилки може да се направи животот подобар и донесе удобноста на вашиот живот.Добредојдовте на ѕид светилка продавница! : Neixy Lamp покрие материјал : iron Lamp тело материјал : Iron Size ве молиме погледнете го димензија цртање : Абажур дијаметар : 11 cm Lampshade висина : 7.5 cm Suction првенство дијаметар : 13.5 cm Color како shown Weight : 1.8 KGLight извор : E27 * 1 (без сијалица)извор на Светлина тип : блескаво светилка, заштеда на енергија светилка, LED светло bulb Number на извори на светло : 1 Whether светилка е извор на светлина : нема светлина source Voltage : 90-240 VPower : 31 W (вклучувајќи) -40 W (вклучувајќи го и)Зрачење област : 5 ㎡-10 ㎡Процес : заварување, мелење, сликарството, cutting Style : Американски Village Applicable места : дневна соба, спална соба, кафуле, ресторан, студија, хотел, бар, облека продавница, итн.По-продажбата на гаранција : Ние ќе ви обезбедиме со задоволителен одговор онлајн 24 часа, така што ќе имаат задоволително шопинг искуство.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа