.

.

М12 x 1.5 mm ХСС Метрички Допрете И Умре Постави Нишка Допрете И Круг Тема Умре Десната Рака ХСС Коси Сребрен Тон (2 парчиња)

М12 x 1.5 mm ХСС Метрички Допрете И Умре Постави Нишка Допрете И Круг Тема Умре Десната Рака ХСС Коси Сребрен Тон

DEN 328.56
Достапност
Залиха

Име на производ : Допрете и Умре во Собата.Материја : ХСС(High Speed Челик).Големина : М12 x 1.5 мм, Теренот : 1.5 mm.Пакет Содржина : 1 Pcs x Допрете, 1 Pcs x Умре.Примена : се Користи за јаглероден челик, од легиран челик и леано железо, како што преку дупка за обработка.v.Големина : M12x1.5ММ.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа