.

.

mDesign Високи Салон за Складирање Кула Стенд - Здрав Челична Рамка, Дрво Врвот, 4 Фиока Лесно се Повлече Ткаенина Бин - Организатор за Спалната соба, Ходникот, Entryway, Плак

mDesign Високи Салон за Складирање Кула Стенд - Здрав Челична Рамка, Дрво Врвот, 4 Фиока Лесно се Повлече Ткаенина

DEN 1175.76
Достапност
Залиха

4 ФИОКА САЛОН : Карактеристики 4 отстранлив фиоки; Употреба во или надвор од плакарот и да се задржи нередот под контрола со зачувување на сите ваши облека и додатоци во едно погодно место; складирање и организација на тренингот опрема, leggings, јога панталони, џемпери, постелнина и повеќе; Вертикален дизајн, лесно се вклопува во многу локации низ дома; се Користи како ноќната и да ја задржите вашиот будилник, списание, очила блиску на дофат на раката; Микс Дрво врвот обезбедува цврста површина да се одржи светилки, книги, оркестарот, и повеќе; На великодушно големина отстранлив фиоките имаат лесен повлече рачка за да се направи отворање и затворање на едноставен; Пластични нозе ќе не нула тротоарите, и тие се прилагодува на нерамни површини.ФУНКЦИОНАЛНА Одлична за деца, tweens и возрасни лица; Користите било каде сакате да го додадете малку стил на вашиот организациски потреби; Овој лесен-за-користење градите на фиоки може да се користи во повеќе соби низ дома; Одлични за плакари, спални соби, расадници, playrooms, entryways и повеќе; Идеална за мали простори како што се станови, condos, и колеџ dorm соби.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : Направен од дише не-плетени синтетички ткаенини; Силна челична рамка и издржливи МДФ дрво врвот; Пластични нозе заштита на подови; Хардвер е вклучена ски-бесплатна инсталација; ЛЕСНО НЕГА : Избрише се чистат со влажна крпа и оставете да се исуши.СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Мерки 12" x 17.75" x 37" висока.Овој сет на акцентот маси се разликуваат во височина и може да се користи за да се прикаже богатство предмети во дневната соба, гостинската соба, или во спалната соба.Овие разноврсна крајот табели може да магацинот на врвот од еден на друг да се зачува простор, веднаш до кауч или стол или тие можат да бидат поделени и се користи на сопствените за работа и за одмор.Се забавува гостите и го стави надвор пијалоци и грицки за собирање или останатите преносни компјутери, додадени фајлови : , и компјутер за време на работниот ден.Имајте нередот под контрола со складирање dressers за деца и бебиња.Лесно да се одржи играчки, игри, книги, капи, чорапи, onesies, пелени, ќебиња, pacifiers, burping облека, брише, и други essentials.Овие мебел единици функција отстранлив ткаенина фиоки со засилен база и се идеални за мали простори во малечки' спални соби или playrooms.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа