.

.

Бек Arnley 103-2897 Волан Рек Подигање На Комплет

Бек Arnley 103-2897 Волан Рек Подигање На Комплет

DEN 1008.00
Достапност
Залиха

Натпревари OE форма, одговара и функција.Едно парче neoprene подигање (ова не е сплит подигање).Вклучува подигање и две прстиња за да заврши инсталацијата.Квалитетот на изградба за издржливост.Примена на специфични за ова возило.Бек/Arnley делови се исполнат странски nameplate OE спецификации за форма, одговара и функција.Нашиот производ специјалисти за работа со мрежата на глобални извори партнери, така што ќе можете да инсталирате на десниот дел со доверба.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа