.

.

VDO Компјутери Морски 2-1/16 Инчен (52mm) Viewline Притисок на Маслото Мерач - A2C59514128

VDO Компјутери Морски 2-1/16 Инчен (52mm) Viewline Притисок на Маслото Мерач - A2C59514128

DEN 667.20
Достапност
Залиха

52 MM (2-1/16") View Line Притисок на Маслото Мерач 80 PSI/5 Бар - Црна Dial & Круг Рамки.Veratron View Line нуди сеопфатна модуларен, модерен серија на инструменти за моторот мониторинг.Повеќе функции и поголема флексибилност во инсталација и дизајн зголемување на опфатот за високо производство стандарди и гаранција на највисоко ниво на сигурност и читливост.Како резултат на постојано истражување и развој работат, ние нудиме иновативни сеопфатна стандард инструментација платформа која исто така е достапен за outboard мотор употреба.View Line обезбедува максимална слобода да се прилагодите на пилотската кабина и е природен избор за атрактивна цена/перформанси сооднос.На View Line 52 мм Мерачи се достапни во црна или бела dial верзии, кои секогаш се одржуваат со тркалезни рамки во идентична боја.Заменлив рамки опција. 2-1/16" (52mm) View Line Притисок на Маслото Мерач 80 PSI/5 Бар - 8-32 V - Црна Dial & Круг Bezel Features : Боја : Black Panel дупка со дијаметар : 52 mm - 2 1/16"Опсег : 0 до 80 PSILens : Dual - Анти-Магла.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа