.

.

Игра велика БРИТАНИЈА Snap Бродови Тридент ST-33 Gunship

Игра велика БРИТАНИЈА Snap Бродови Тридент ST-33 Gunship

DEN 527.76
Достапност
Залиха

snap бродови е разноврсна градење на систем за создавање на повеќе занаети со акција игра, и сите сетови и делови се меѓусебно, па деца може да се изгради сепак тие сакаат.на тридент st-33 gunship карактеристики ротирачки машини за лебди спасување платформа, приспособливи модуларен распоредување летало, и моќ крик да ги собереш спасување товар.вклучува 78 градење на парчиња, 22 додатоци и инструкции.изработен од квалитетен материјал и исклучително безбедност за деца да се користи.На Тридент ST-33 Gunship карактеристики ротирачки машини за лебди спасување платформа, приспособливи модуларен распоредување летало, и Моќ Крик да ги собереш спасување товар.Тридент се Гради битката-подготвени спасување платформа, кога тестиран од страна на 2 Bells, Klik и Dee Ла.Тоа вклучува инструкции за три различни гради, кои ќе се соберат себе и потоа да се вклучат во битката со вистински снимање оружје за да игра!Додадете мистериозен UJU техника парче што се вклучени, и сте сигурни да се победи Komplex!Добредојдовте на иднината, каде човештвото е под постојан напад од брутална вонземјанин закана.На Komplex се шири низ галаксијата, расте посилно со секој вид тие порази и асимилираат.Да се борат против нив, човештвото се потпира на елитен тим, Гради, кои пилоти свои армада на летало познато како Snap Бродови.Сега може да се Изгради во Битка!Snap Бродови е разноврсна градење на систем за создавање на повеќе занаети со акција игра, и сите сетови и делови се меѓусебно, па деца може да се изгради сепак тие сакаат!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа