.

.

SYROKAN Жените Wirefree Пред Прилагодливи големо Влијание Не Отскокнување Целосна Поддршка Тренингот Работи Спортски Градници

SYROKAN Жените Wirefree Пред Прилагодливи големо Влијание Не Отскокнување Целосна Поддршка Тренингот Работи Спортски

DEN 624.00
Достапност
Залиха

85% Polyamide, 15% Spandex.Целосна покриеност, две-слој, ограничена водат чаши за биста поддршка и отскокнување контрола.Пред прилагодливи ремени за лесно и исклучување, еластична рабови за обичај се вклопуваат.Широк солидна ремени за да се намали притисокот и нудат дополнителна поддршка.Без влошки.Кука-и-око назад затворање.Mesh панели на предната и внатре градник за breathability.Моќ underband малку cushioned за дополнителна поддршка и утеха.Совршена за трчање, фитнес тренингот, бокс, за обука, итн.Наменета за високо влијание активности,оваа безжична спортски градник контроли шок и ја нуди неопходната поддршка за време на вашето вежбање.Mesh панел фитили далеку влага за да бидете свежи и суви.Еластична крилја обезбеди добро се вклопуваат.SYROKAN спортски градник е дизајниран за вас.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа