.

.

Игра Големиот Мемфис Хитови

Игра Големиот Мемфис Хитови

DEN 671.76
Достапност
Залиха

КИНГ КУРТИС..има ГОЛЕМА МЕМФИС ХИТОВИ..Кертис Ousley (7 февруари 1934 – август 13, 1971)..ПАТЕКАТА НАСЛОВИ..Чукнам Во Дрво - 2 : 58..Добро е За Мене - 2 : 30..се Одржи На, јас сум Comin' - 2 : 33..Кога Нешто не Е во Ред Со Моето Бебе - 3 : 16..Зелен Кромид - 2 : 18..Не Пропуштајте Вашата Вода - 2 : 40..Поз-Фа-Фа-Фа-Фа (Тажна Песна) - 2 : 33..Во Полноќ Час - 2 : 35..Куче - 2 : 36..јас сум Бил полн со Љубов Премногу Долго - 2 : 23..Минатата Ноќ - 2 : 28..Скок Назад - 1 : 55..ATCO ЕВИДЕНЦИЈА SD 33-211.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа